DOSL Dźbów. Wiosennie i kreatywnie z DOSL Dźbów.

#DOSLDźbów

💐 Świeże kwiaty są piękne i pięknie pachną ale cieszą nasze oko bardzo krótko. Dlatego dziś w ramach prac manualnych z DOSL Dźbów przygotowaliśmy dla Was instruktaż zrobienia własnego ,,FLOWER BOX’A” ze sztucznych kwiatów. 💐

💙 ,,FLOWER BOX”- to nic innego jak dekoracyjne pudełko z pięknie ułożonym bukietem kwiatów.

💙 W dzisiejszych czasach sztuczne kwiaty są bardzo ładne i wykonane z dobrej jakości tworzywa. Można się pomylić czy to na pewno są sztuczne kwiaty. Dbanie o nie jest bardzo proste, wystarczy co jakiś czas zamoczyć je w letniej wodzie z mydłem, a następnie osuszyć.

💐 Do wykonania takiej ozdoby potrzebujemy:

☑️ gąbkę florystyczną,
☑️ sztuczne kwiaty,
☑️ sztuczne zielone gałązki,
☑️ pudełko dekoracyjne,
☑️ nóż.

💐 Sposób wykonania:

✂️ Na początku gąbkę florystyczną dopasowujemy do pudełka i odcinamy nożem niepotrzebną gąbkę. Możemy podkleić ją delikatnie od spodu, aby nie wypadała.

✂️ Gdy gąbkę florystyczną mamy już umieszczoną w pudełku czas na kwiaty. Wbijamy je pojedynczo sprawdzając ich długość, jeśli kwiaty są za wysokie obcinamy łodygę.

✂️ Teraz liczymy na Waszą wyobraźnię! Układamy bukiet, dbając o ładną kompozycję.

✂️ Gdy wszystkie kwiaty zostaną włożone do gąbki, wolne przestrzenie wypełniamy zielonymi gałązkami, aby nasza kompozycja była dopełniona.

💐 ,,Flower box” jest już gotowy !!! 💐

Udekoruj swoje mieszkanie, lub zrób prezent komuś bliskiemu. Pamiętaj, że własnoręcznie zrobione upominki najbardziej cieszą !!!

💙 Pochwalcie się Waszymi kwiatowymi kompozycjami w komentarzach pod postem! 💙

Jesteśmy dla Was! tel. 📞 572 376 632.