DOSL Północ. 4 – 8 marca. Trening Pamięci, Spotkanie z kosmetologiem, warsztaty z dietetykiem

W ramach Tygodnia Kobiet nasz DOSL Północ przygotował mnóstwo zajęć i atrakcji. Były to między innymi warsztaty pamięci, spotkanie z wizażystką oraz dietetykiem.

Animatorka lokalna razem z panią Jolantą Morawiec ze Studium Doskonalenia Zdolności Poznawczych gościli w stowarzyszeniu “Aktywny Senior”, gdzie pani Jola prowadziła trening pamięci dla naszych kochanych uczestniczek. Dziękujemy za wspólne działania! Te zajęcia zostaną na długo w pamięci naszych uczestniczek i uczestników.

Podczas warsztatów z wizażystką panią Ludmiłą Marzec nasze Mieszkanki poznały tajniki makijażu i pielęgnacji skóry.  Dziękujemy pani Ludmile za inspirujące warsztaty i cenne informacje – jak dbać o swoją skórę i wykonywać perfekcyjny makijaż.  Szczególnie dziękujemy za wywołanie uśmiechu na twarzach uczestniczek – to było bezcenne doświadczenie! 

Mieszkanki i Mieszkańcy dzielnicy brali także udział w zajęciach prowadzonych przez panią dietetyk. Dziękujemy serdecznie Pani Małgorzacie Stanior za wspólne działania oraz Pani Karolinie Nowak za warsztaty, które dały nam energię i zmotywowały, aby zadbać o swoje zdrowie poprzez odpowiednie żywienie.