DOSL Podjasnogórska. Promujemy czytelnictwo

#DoslPodjasnogórska
Promujemy Czytelnictwo!📚 Nasi Mieszkańcy kochają czytać. Jedna z naszych Mieszkanek pasjonuje niecodzienny temat. Kocha wilki, nie psy, którymi popularnie nazywamy owczarki niemieckie ale właśnie dzikie wilki żyjące w leśnych ostępach🐺.
📗To właśnie sprawiło, że nasza Mieszkanka Panią zainteresowała się życiem tych zwierząt – ich wolność i siła. 📗Czy wilk jest rzeczywiście jest taki straszny, jak go malują?🧐 Zajrzyjcie sami do książki Adama Wajraka pt. WILKI.
🐺🐺To była największa przygoda mojego życia! Chciałbym, żeby się powtórzyła.
Nagle coś wielkiego i szarego wystrzeliło, zawróciło, rozpędziło się i ani się obejrzałem, jak wilczysko skoczyło i ogromnymi łapami trzepnęło mnie w klatkę piersiową. Cios był potężny. Zachwiałem się na nogach i tylko cudem nie runąłem na ziemię. Nie był to koniec wystawiania mnie na próbę. Nie zdążyłem jeszcze wyjść z szoku po uderzeniu, gdy wilk stanął przy moim boku i poczułem na dłoni jego wielkie ostre zębiska. Trzymał ją spokojnie, ale bardzo stanowczo. Trzymał i patrzył mi w oczy swoimi brązowymi ślepiami, jakby chciał zapytać: „I co teraz, koleżko?”.”
fragment książki📗📘📕 Zachęcamy do przeczytania całości!