DOSL Błeszno. Kącik literacki.

#DOSLBłeszno

Drogie Mieszkanki😀, drodzy Mieszkańcy 😀dzielnicy Błeszno! Dziś zachęcamy do skorzystania z propozycji kącika literackiego.
Polecamy Wam dziś kolejne wakacyjne lektury:
 
❤️ „Początki” C.F Miller – to powieść z Serii Dzieł Skandynawskich,😀 pełna konfliktów emocjonalnych i rodzinnych. Główny bohater Terje to destrukcyjny idealista obracający się całe życie wśród ludzi, którzy nie potrafią go zrozumieć. Od zawsze tłumił swoje emocje, a bliskim nie potrafi okazać uczuć, uzewnętrznić się.
Ukojenia szuka w pracy, ta cześć życia daje mu chwilowe wytchnienie, jednakże nie ma mocy naprawczej. Powieść zwraca uwagę na emocjonalność człowieka. Ta niesamowita psychologiczna powieść na pewno godna jest uwagi.
 
❤️„Trzy kobiety” – to szczery reportaż kobiety o kobietach, ale nie tylko dla kobiet. To wymagająca i bolesna pozycja książkowa – niezwykłe dokumentalne zanurzenie się w psychologii kobiet. Autorka nie ma skrupułów w odsłanianiu bolesnej prawdy o kobietach – o tym, że nawet najsilniejsze – z nie zawsze postępują zgodnie ze swoim sumieniem, dla chwili przyjemności, komplementów, poczucia władzy… Warto przeczytać dla wspaniałego kunsztu pisarskiego.
Życzymy przyjemnej lektury i zachęcamy do śledzenia naszych pozostałych propozycji.