Zapraszamy przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym “W zabawie wszyscy jesteśmy równi”

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i jego Rodzinie, działający w strukturach MOPS w Częstochowie, zaprasza przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym "W zabawie wszyscy jesteśmy równi", który ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością,  a także wzmacnianie takich wartości jak przyjaźń, miłość, tolerancja i szacunek dla ludzi z  niepełnosprawnością.

Prace można dostarczać na adres Centrum do 16 października. Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie konkursu. 

Nagrody zostaną rozdane podczas Dni Otwartych w  Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, organizowanych 24 – 25 października 2017 r. w godzinach od 14.00 do 18.00.

W trakcie dni otwartych będzie można zwiedzić naszą placówkę oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji u psychologa, pedagoga – oligofrenopedagoga, logopedy, terapeuty integracji sensorycznej, fizjoterapeuty.

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie jest jednostką, która świadczy pomoc dzieciom z różnorakimi problemami rozwojowymi (szczególnie do 10 roku życia), a także ich rodzicom. Obszar działań to m.in. konsultacje i terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.

Załączniki do pobrania