Zapraszamy częstochowskie przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, działające w strukturach MOPS w Częstochowie, zaprasza częstochowskie przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym “Bawmy się razem”, który ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością,  odwołując się do takich wartości jak: przyjaźń, integracja, empatia,, tolerancja i szacunek dla ludzi z  niepełnosprawnością.

Prace konkursowe  można dostarczać na adres Centrum do 16 października 2018 r.

ul. Jasnogórska 36
42-202 Częstochowa, Polska
tel. 34 361 59 43

Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie konkursu. 

Nagrody zostaną rozdane 23 października, podczas Dni Otwartych w  Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie,
organizowanych w dniach  22 – 23 października 2018 r.

W trakcie dni otwartych będzie można zwiedzić naszą placówkę oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji u psychologa, pedagoga – oligofrenopedagoga, logopedy, terapeuty integracji sensorycznej, fizjoterapeuty.

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie jest jednostką, która świadczy pomoc dzieciom z różnorakimi problemami rozwojowymi (szczególnie do 10 roku życia), a także ich rodzicom. Obszar działań to m.in. konsultacje i terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.

CENTRUM POMOCY DZIECKU NIEPEŁNOSPRAWNEMU I JEGO RODZINIE

Załączniki do pobrania