Konkurs plastyczny dla przedszkolaków. „Nasze urodziny – sprawni czy niepełnosprawni, wszyscy jesteśmy tacy sami”. Zapraszamy!

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, działające w strukturach MOPS w Częstochowie, zaprasza częstochowskie przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym.

Temat: „Nasze urodziny – sprawni czy niepełnosprawni, wszyscy jesteśmy tacy sami”.

Ma on na celu upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością,  odwołując się do takich wartości jak: przyjaźń, miłość, tolerancja i szacunek dla ludzi z  niepełnosprawnością.

Prace konkursowe  można dostarczać  do 10 października 2019 r.
na adres:

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie

ul. Jasnogórska 36
42-202 Częstochowa, Polska
tel. 34 361 59 43

Szczegóły na plakacie oraz w regulaminie konkursu.

Nagrody zostaną rozdane 22 października, podczas Dni Otwartych w  Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie, organizowanych w dniach  22 – 23 października 2019 r.

W trakcie dni otwartych będzie można zwiedzić placówkę oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji u psychologa, oligofrenopedagoga, logopedy, fizjoterapeuty.

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie jest jednostką, która świadczy pomoc dzieciom z różnorakimi problemami rozwojowymi (szczególnie do 10 roku życia), a także ich rodzicom. Obszar działań to m.in. konsultacje i terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.

Załączniki do pobrania