24-25 października zapraszamy na dni otwarte Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie

Zapraszamy wszystkich częstochowian, szczególnie rodziców maluszków oraz dzieci do 10 roku życia, do udziału w dniach otwartych Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie organizowanych w dniach 24-25 października 2017 r. w godzinach od 13.00 do 18.00.

W trakcie dni otwartych będzie można zwiedzić naszą placówkę oraz skorzystać z nieodpłatnych konsultacji psychologa, pedagoga – oligofrenopedagoga, logopedy, terapeuty integracji sensorycznej, fizjoterapeuty. Będzie również możliwość zakwalifikowania dziecka na zajęcia indywidualne oraz grupowe. Osoby zainteresowane konkretną godziną konsultacji proszone są o wcześniejszy kontakt z ośrodkiem (osobisty lub telefoniczny). Zwiedzanie Centrum w godzinach 13.00 -15.00

Podczas dni otwartych zostaną także wręczone nagrody częstochowskim przedszkolakom  - zwycięzcom konkursu "W zabawie wszyscy jesteśmy równi".

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie jest jednostką działającą w strukturach MOPS w Częstochowie, świadczącą pomoc dzieciom z różnorakimi problemami rozwojowymi (szczególnie do 10 roku życia), a także ich rodzicom. Obszar działań to m.in. konsultacje i terapie psychologiczne, pedagogiczne i logopedyczne.

Dane kontaktowe:

Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie ul. Jasnogórska 36, 42-202 Częstochowa, tel. 34 361 59 43

www.mops.czestochowa.pl/mops2/centrum-pomocy-dziecku-niepelnosprawnemu-i-jego-rodzinie/